Hotel Valtice Salety

Hotel Salety se nachází v těsné blízkosti městského muzea a zámku Valtice, který tvoří významnou součást Lednickovaltického areálu zapsaného na seznam UNESCO již v roce 1996.

Nově rekonstruovaná budova hotelu sloužila dříve jako zámecká jízdárna, později jako obecní škola a hospodářská budova. Dnes nabízí atraktivní ubytování v historickém centru města s poutavým výhledem na zámek.

Valtice jsou malebné příhraniční město obklopené vinicemi, historickými stavbami v přírodě zvanými Salety a mikulovskou krajinou protkanou cyklictickými stezkami. Město se každoročně stává dějištěm festivalů vína, výstav a dalších kulturních akcí.

Hotel Salety ubytování 
V hotelu Salety ve Valticích si hosté mohou vybírat z následujících pokojů - 6 typu standard, 6 exclusive s výhledem na zámek, 1 bezbariérový pokoj a 3 velkoryseji řešená apartmá. Možnost přistýlky. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny na úrovni ****, mimo jiné je na pokojích TV se satelitními programy, Wifi připojení k internetu, lednička a pohodlná koupelna s fénem.

Součástí ceny za ubytování je základní snídaně (konvička snídaňové kávy nebo čaje a domácí koláč), která je podávána v hotelové restauraci od 7:00 do 10:00 hodin. Zdarma - Parkování přímo před hotelem, připojení k internetu, děti do 3 let a dětská postýlka. 

Hotel Salety restaurace
Restaurace hotelu Salety ve Valticích má pro hosty připraveno posezení ve stylovém nekuřáckém interiéru s klenbovým stropem z 18. století i na zahrádce s výhledem na hlavní průčelí valtického zámku. V příjemném prostředí restaurace si můžete pochutnat na pokrmech regionální i světové kuchyně, denně také polední menu za výhodné ceny.

V nabídce najdete prémiovou kávu Julius Meinl, kvalitní vína a další alkoholické i nealkoholické nápoje, pochoutky regionální i světové kuchyně. Rozšířená snídaňová nabídka zahrnuje teplou i studenou kuchyni, horké nápoje, džus a pečivo. "Velkou snídani" je možné objednat den předem v recepci nebo ráno přímo v hotelové restauraci.

Svatby, firemní a společenské akce
Prostory restaurace s kapacitou 60 míst lze rezervovat jak pro soukromé, tak firemní akce. Svou osobitou atmosférou a umístěním je Hotel Salety ve Valticích ideálním místem pro pořádání svatební hostiny, rodinné oslavy i firemního večírku.

Valtice hotel Salety další služby
Recepce hotelu Salety Valtice poskytuje základní turistické informace a nabízí přehled aktuálních kulturních akcí ve Valticích. Pro lepší orientaci Vám rádi zapůjčí mapy Valtic a okolí. Hotel Salety akceptuje platební karty Visa, MasterCard, EuroCard. Cenová zvýhodnění pro držitele Ticket Restaurant a kupónů Benefits Plus.

Kolektiv zaměstnanců hotelu Salety i restaurace je vám k dispozici denně od 7:00 do 22:00 hodin a těší se na vaši návštěvu.

Hotel Valtice Salety - K hotelu přísluší parkovištěHotel Valtice Salety - disponuje restauracíHotel Valtice Salety -  je k dispozici připojení na internetHotel Valtice Salety -  je k dispozici letní terasaHotel Valtice Salety - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Valtice Salety - přijímá kreditní karty VISAHotel Valtice Salety - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Valtice Salety - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Valtice Salety - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Valtice Salety - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Salety, Zámecká 239
Valtice 69142 Česká Republika
Hotel-Valtice-Salety@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Salety ubytování Valtice Aktuální počasí mlha

Doporučte tyto stránky: